KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13128644
nr 1312 8644
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, Kvinna. Signerad, numrerad 37/45. Motivet: 30x39 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:53:26
100 kr
150 kr